İki Gelin

Wedding Chicks sitesini gezerken ardarda yayınlamış iki postta yer alan bu gelinler dikkatimi çekti. İkisi de uzak doğulu, ikisi de kuşkafesi duvak kullanmış, straplez gelinlik giymiş. Ancak oldukça farklılar. Bu farkları irdelemeye karar verdim.

  • İlk resimdeki gelin daha dikkat çekici ayrıntılar kullanmışken ikincisi romantik yumuşak bir görünüm vermek istemiş. İlk olarak bu farkın kullandıkları el çiçeklerinden oluştuğunu görüyoruz. İlk resimdeki sarı el çiçeği gerçekte çok farklı ve çarpıcı, ayakkabı ile bunu desteklemiş. İkincisi ise değişik olmakla birlikte, romantik tonlarda bir çiçek seçtiği için ilki kadar dikkat çekici değil.
  • Buna nazaran ikinci gelinin aşağıdan toplanmış saçlarının daha yumuşak bir görünüm verdiği ise açık. Romantik bir gelin olmak istiyorsanız bu hususu da göz önünde bulundurun.
  • İlk gelin apayrı bir renkte bir kuşakla gelin buketini bağlamış. Uyumlu ve güzel mi bence değil ama kesinlikle dikkat çekici. Çarpıcı bir gelin olmak isteyenler aykırı uygulama yada modelleri kullanabilir.
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply