Sponsored Posts: Butik Tatlar’dan Sevgililer Günü Macaronları

Bu harika macaoranlarla romantik bir sevgililer gününe ne dersiniz. Butik Tatlar istediğiniz şekilde ve sayıda sizin için hazırlayacaktır. Kendilerine buradan ulaşın, siparişinizi vermekte geç kalmayın.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Keep Calm Posterleri

“Keep Calm and Carry On” (Sakinliğini koru ve Devam et) yazılı posterler ilk defa II. Dünya Savaşı’ndan sonra İngilizler tarafından, halkın moralini düzeltmek için yapılmış. O günden bu güne neredeyse bir atasözü haline gelmiş olan bu sözün yazıldığı posterler, evlerde veya aksesuarlarda bolca yer ediyor. İnternette birçok örnek bulabilirsiniz. İşte bazı örnekler.


Posterde dikkati çeken özellik hep aynı yazı fontunun kullanılmış olması ve üzeerinde bir ikon resminin yer alması. Bu seriyi daha eğlenceli hale getirip ikinci sözcüğü değiştirerek farklı posterler yapmışlar. Etsy’de bu konuda yapılan posterler ise şöyle.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Biçimli Kalçalar İçin


Dişiliğin sembolü kalçalar için yapmanız gereken tek şey biraz zaman ayırmak ve gayret göstermek…

Küçük, dar ve sıkı kalçalar… Kadın vücudunun en çok ilgi çeken bölgelerinden olan kalçaların biçimli olması aslında bir hâyâl değil. Biraz özen, bakım ve egzersiz kalçalarınızın forma girmesinde ve seksi bir görünüm almasında son derece etkili olabiliyor. Dişiliğin sembolü kalçalar için yapmanız gereken tek şey biraz zaman ayırmak ve gayret göstermek.

Bildiğiniz gibi suyun sağlığımız üzerindeki yararları saymakla bitmiyor. Suyun cilt ve sindirim sistemi üzerinde olumlu etkileri olan suyu asla ihmal etmeyin. Günde 13 bardak su içmeyi alışkanlık haline getirin.
Sıkı ve biçimli kalçalara sahip olmak için bu bölgedeki kaslarınızı çalıştırmanız şart. Bunun için en ideal hareket şudur: Yere sırt üstü uzanarak kalçanızı 10 kere kaldırıp indirin. Daha sonra yukarıda 10 saniye kadar tutun. Bu hareketi 4 kez tekrarlayın. Bunun dışında yüzme, yürüyüş özellikle de bisiklete binmek de kalçalar için önerilen egzersizler arasında yer alıyor.

Masaj kalçalar için de çok yararlı. Piyasada satılan masaj aletleri ile yapabileceğiniz gibi suyla da masaj yapabilirsiniz. Özellikle soğuk suyun basıncı kalçalarınızın sıkılaşması için ideal.

Tuzdan ve çok tuzlu yiyeceklerden uzak durun.

Özellikle masa başında oturarak iş yapan kadınların büyük bölümünde alınan kilolar kalça bölgesine gidiyor ve zamanla dolgun kalçalar ortaya çıkıyor. Bu nedenle gün boyu hareketsiz kalmayın. Ofisiniz üst katlarda ise asansör yerine merdivenleri kullanın.

Yürüyebileceğiniz mesafeler için arabanıza ya da toplu taşıma araçlarına binmeyin.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Banyo Dekorasyonunun Püf Noktaları


Banyolarımız evimizde en çok zaman geçirdiğimiz mekânlardan bir tanesidir.

Banyo dekorasyonu yaparken dikkat edilmesi gereken püf noktaların başında duvar ve zemin renk seçimi olacaktır. Banyonuzun daha çabuk eski bir görünüm almasını istemiyorsanız duvar ve yer rengi olarak açık renkler tercih etmenizde fayda olacaktır. Tavanda ise gözü yormayan açık tonlar, havai mavi, buz yeşili ve uçuk sarı kullanabilirsiniz. Bu sayede banyonuzda daha aydınlık ve daha ferah bir ortam yakalamış olacaksınız.
Bir diğer önemli olan püf nokta ise, rezervuar ve klozet seçimi konusudur. Eğer banyonuzda kullanım alanınız çok fazla değil ise gömme rezervuar ve asma klozet kullanmalısınız. Böylece banyodaki yaşam alanınızı daraltmamış olursunuz.

Ayrıca banyonuzun büyüklüğüne göre, alanı daraltmayacak şekilde ayna seçimi yapmalısınız. Her boydaki insanın rahatlıkla kullanabilmesi için ayaklı ayna tercih etmeniz isabetli bir karar olacaktır. Ancak banyonuz buna elverişli değil ise duvara monte edilebilen ayna kullanabilirsiniz. Bu da banyonuza değişik bir hava katacaktır.

Banyonuzda yaşam alanınız geniş ise havlu ve bornozlarınızı saklamak için duvara monte veya ayaklı raflardan faydalanabilirsiniz. Bu da banyonuza güzel bir hava katacaktır.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)