Sponsored Posts: Butik Tatlar’dan Sevimli Doğumgünü Pastaları


Sevimli, cıvıl cıvıl yada espirili. Sevdiklerinize sürpriz yapmanın en güzel yollarından biri ona özel pasta hazırlatmak. Pastaya kim hayır diyebilir ki. Üstelik artık yıllar geçtikçe kenarda biriken hediyelik eşyalardan sıkıldıysanız pasta tam size göre. Resmi ömür boyu hatıra kalırken, tadı ve görünce verdiği his anılarınızda kalacak. Tamamen doğal malzemelerden hazırlanan Butik Tatlar’ın pastalarını ufak çocuklarınıza bile güvenle yedirebilirsiniz. Daha fazla görsel ve irtibat için Butik Tatlar sitesine buyrun.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Taşlı Aksesuarlar
Daha önce Johanna Johnson‘un ürünlerine yer vermiştik. Şimdi yeni tasarımlarını da ekliyoruz. Tül üerine taşların işlenmesiyle hazıranmış bilklik bant ve bandanaların özellikle gelinlik aksesuarı olarak kullanabileceğini düşünüyorum. Hatta böyl işlenmiş tüller hazır da satılmakta, gelinliğinize uyumlu bir tanesini bu şekilde kullanabilirsiniz. Kaynak

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Kendin Yap: Kartondan Çiçek Süsler
Süper basit ama bazen basit şeyler akla gelmiyor. Yılbaşı ağaçlarına, çocuk partilerine, baby showerlara yapılabilir ve hatta paket süsü olarak bile kullanılabilir. Özellikle iki renkli olanlar çok hoş. kaynak

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)

Pamuk Şekeri Atkılar


Etsy hazinelerine devam. Bu tasarımcı İzmir’den. Tüm ürünleri şahane. O kadar çok beğendim ki. Üstelik kendisini etsy den değil çok meşhur başka bir yabanc siteden buldum ki, böyle bir emeğin bizim tarafımızdan da bilinmesini istedim. Beyaz olanları gelin şalı olarak ne kadar güzel olur değil mi? Etsy dükkanı burası

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3. Yaş Hediye Kampanyası Talihlileri

Evet nihayet büyük gün geldi çattı. Biz de sizin kadar heyecanlı bir süreç yaşadık. Başvuru tarihi başlangıçta 31 aralık olarak belirlenmesine rağmen, yeni yıla yetişmesi umuduyla biraz erkene alındı. Ancak yine de yılbaşı gününe yetişemeyebilir. Mail adresine ulaşabildiklerimize hemen haber vereceğiz ancak eğer mail adresini bırakmamış olanlar varsa, ya da mailini kontrol edemeyenler olursa diye kazanan talihlilerin bize posta adreslerini iletmesi için iki gün süre tanıyacağız. Eğer bu süre içinde geri dönüş alınamazsa, o hediye için yeniden çekiliş yapılacak ve hak diğer kazanana geçecektir.

Çekiliş random.org aracılığıyla yapılmış olup tamamen tarafsızdır.

İşte çekiliş sonuçları

I. HEDİYE: PARFÜM VE SPA SETİ

II. HEDİYE: DENİZ’İN MUTFAĞI’NDAN PASTA (Normalde 74 yorum gözüküyor ancak 4 kişi ikişer yorum göndermiş onlar tek yorum olarak sayılmıştır)

III. HEDİYE:DİDEM CAFE’DEN KURABİYE

IV. HEDİYE: DREAMS ORGANİZASYON’DAN İNDİRİM

V.HEDİYE:DÜĞÜN DERNEK B&Z ‘DEN TAKI SETİ

VI.HEDİYE:EFSANE ERSAN’DAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

VII. HEDİYE: HEDİYE DEMETİ’NDEN RESİMLİ ÇİKOLATA

VIII. HEDİYE: KUKİ’DEN KURABİYE HEDİYESİ (toplamda 84 yorum var ancak üç kişi ikişer yorum gönderdiğinden çekiliş 81 yorum üzerinden yapılmıştır)

IX. HEDİYE: TOMBUL PERİ’DEN BEBEK HEDİYE SEPETİ

X.HEDİYE: y65’DEN MİNİ YÜZÜK TEPSİSİ (toplam yorumlardan 7 tanesi çoklu yorum olması sebebiyle çıkarılmıştır)

Tüm kazananları tebrik ediyoruz. Bir sonraki hediye etkinliği için bizi izlemeye devam edin.

Talihliler içinde mail adresi bulunanlara maille ulaşacağız ve sponsorlarımıza yönlendirip en kısa sürede irtibata geçmelerini sağlayacağız. Biliyorsunuz bazı hediyelerimiz kişiselleştirilmiş hediye olduğu için onlarla irtibata geçip fikir vermeleri gerekecek.

Sevgilerimizle.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)