Dekorasyon Sevenler Buraya

Bayıldım bayıldım. Nihayet Türkçe bir site böyle interaktif bir fırsat sunuyor. Ev Döşe sitesinin interaktif bölümünden girip mevcut oda kombinasyonlarından istediğinizi yer tavan duvar renkleri, döşemelik perde kumaşları, halı ve diğer aksesuar renklerini seçip görsel olarak ne oluşacağını görüyorsunuz.

Keşke ben evlenmeden önce de olsaydı. Çok sevdim. Yukarıdakini de ben hemen göstermelik hızlıca yaptım. Hadi ben yine kaçıyorum buraya.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Nikah Şekeri Alternatifi: Özel Dizaynlı Kurabiye


Hep yabancı sitelerde gördüğümüz bu harika uygulama nihayet ülkemizde de var artık. Kardeş sitelerimizden Dido Butik Pasta‘nın şık sunumlarda sizin arzunuza göre hazırladığı bu kurabiyeleri, ister nikah şekeri olarak isterseniz de düğün yemeğinde tatlı olarak misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Eminim çok şaşıracaklardır.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Tüller ve Perdeler

Bu perdeler de çok hoş umarız sizlerde beğenirsiniz…Renkli ve modern görünümleriyle evinizi çok değiştirecektir..
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
This entry was posted in Uncategorized and tagged .

Cilt Bakımları

Sizlere cilt bakımı hakkında yazılar da yazmaya karar verdik..Evlilik öncesi gelinler ve bakımlı olmak iteyen tüm bayanların uygulaması gereken; kolay ve doğal yöntemlerle bakım…

Kakao Yağı Cildi Yumuşatır

Kakao yağı gerçekten iyi bir nemlendiricidir. Ciltteki en belirgin etkisi onu yumuşatması, ince kırışıklıkları düzeltmesidir. Kakaodaki zengin antioksidanlar büyük bir ihtimalle cilt proteinlerini besler. Bazı doktorlar kakao moleküllerinin cildin alt tabakasına geçemeyecek kadar büyük olduğunu söylüyorlar ve etkisinden kuşku duyuyorlar. Ama cildi yumuşattığı kesindir. Yıllar önce kakao yağını bronzlaşmak için kullanmıştım. O zamandan kendi deneyimimle bu etkisini tanıyorum.
Kozmetik dünyası bütün bunları tartışmaya ve araştırmaya devam ede dursun, biz çikolatayı cildimize sürmeyi deneyebiliriz. En azından cildimizi yumuşatır ve ruhumuzu okşar. SPA’larda tüm vücuda çikolata masajı yapılıyor..
Çikolata maskesi özellikle olgun ciltlerde harikalar yaratır. O güzel kokusunun aroma-terapik etkisi de yanımıza kar kalır..
Hazırlanışı
Yarım bardak kakao
Bir çorba kaşığı süt kreması
Bir tatlı kaşığı bal

Bunlar temel malzemelerdir. İsterseniz içine yulaf unu, ezilmiş badem ve 1-2 damla da sızma zeytinyağı veya badem yağı ilave edebilirsiniz.

Diğer bir seçenek de bitter çikolatayı biraz zeytin yağı ile birlikte buharda eritip sürmektir..

Malzemeyi güzelce karıştırıp, sürülebilir bir kıvam elde edince, yüzünüze, boynunuza, dekoltenize hatta isterseniz tüm vücudunuza uygulayın. Onbeş dakika bekleyin, sonra da ılık su ile yıkayın. Cildinizin kadifemsi bir yumuşaklık kazanacağına emin olabilirsiniz.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)